Dorota Krogulec

Oficjalnie

Przewodnicząca Rady Fundacji „Chce się żyć”. Od 2007 związana z Polską Spółką Gazownictwa Sp. z o.o. zawodowo zajmuje się HR. W 2016 r. przeszła do Centrali firmy, gdzie odpowiada za rozwój pracowników z Zakładów Gazowniczych. Opracowuje politykę szkoleniową, monitoruje realizację budżetu. Przygotowuje i organizuje wewnętrzne szkolenia rozwojowe, z zakresu kompetencji miękkich dla poszczególnych obszarów organizacji. Miała możliwość być członkiem zespołu projektowego wdrażającego system SAP HR w Zakładzie Gazowniczym w Poznaniu, była członkiem zespołu związanego z przygotowaniem opisów stanowisk pracy, oraz liderem projektu realizującego szkolenie centralne dla kadry wyższego managementu. Pełni rolę opiekuna 3 trenerów wewnętrznych z których jest bardzo dumna 🙂 .

Ukończyła w 2017 kurs Certified HR Business Partner (HRBP), który pozwolił na wzmocnienie pozycji zawodowej ale przede wszystkim powiększył zakres kompetencji.

Prywatnie

Mama 2 dzieci – Celinki i Franciszka, żona (zołza, ale ponoć takie kocha się najbardziej!). Osoba, która musi dać upust swojej prastarej matce – twórczości, upiększając wszystko wokół. Lepi z gliny, maluje obrazy, ostatnio ukończyła kursu na instruktora witraży w technice tiffany’ego.

Lubi jogę, dobrą książkę , muzykę… najlepiej te stare utwory, bo jak sama mówi „stara z niej dusza”. Przede wszystkim lubi ludzi… LUDZI, którzy żyją i pozwalają żyć innym…